Vrátenie tovaru

Podmienky vrátenia tovaru

Tovar nepoškodený a nepoužívaný nám môžete vrátiť v originálnom obale do 14 dní od doručenia.

Zákazník má garanciu vrátenia peňazí po dobu 14 dní ak nebude spokojný s dodaným tovarom.Po uplynutí 14 dní nemá nárok na vrátenie peňazí. Pri vrátení tovaru musí byť tovar riadne zabalený, nepoškodený a nepoužitý a odoslaný na našu adresu, spolu s formulárom. Odoslaný musí byť najneskôr v 14 deň odo dňa prijatia tovaru z kabelky-topanky.sk. Tovar kupujúci odosiela na vlastné náklady. Peniaze budú vrátené do 14 dní odo dňa, keď vrátený tovar obdržíme nepoškodený.

Odporúčame Vám topánky skúšať len v domácom prostredí, aby pri vrátení nejavili známky vonkajšieho nosenia a opotrebenia. Vyhradzujem si právo na neschválenie vrátenia topánok, ktoré javia známky viditeľného nosenia vo vonkajšom prostredí.

Tovar, ktorý si prajete vrátiť zašlite nám ho spolu s vyplneným výmenným/reklamačným formulárom, ktorý je súčasťou Vášho balíku (prípadne si ho môžete stiahnuť tu).

Do formulára nám prosím uveďte:

  • 1. Dôvod vrátenia
  • 2. Detaily produktu, ktorý Vám bol doručený a chcete ho vrátiť
  • 3. Spôsob, akým si želáte vrátiť peňažné prostriedky:
 
Podmienky výmeny tovaru

Tovar nepoužívaný a nepoškodený si môžete vymeniť za iný do 14 dní od doručenia.

Pri výmene tovaru nám zašlite nepoškodený a nepoužívaný tovar v originálnom obale spolu s vyplneným výmenným formulárom na našu adresu.

Do formulára nám uveďte:

  1.  Dôvod výmeny
  2. Detaily produktu, ktorý Vám bol doručený a želáte si ho vymeniť
  3. Detaily produktu, za ktorý si želáte tovar vymeniť

Pri prvej výmene za doručenie tovaru neplatíte. Tovar Vám doručíme na naše náklady.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom výmeny tovaru, kontaktujte nás telefonicky +421 948 346 868, alebo e-mailom kabelkytopanky@gmail.com.

 
Platby pri výmene a vrátení tovaru

Pri vrátení tovaru Vám peňažné prostriedky zašleme na uvedené číslo účtu, alebo poštovou poukážkou do 14 pracovných dní.

Pri výmene tovaru:

  • Cena nového tovaru je rovnaká ako cena vráteného tovaru – pri prevzatí tovaru od kuriéra už nič neplatíte.
  • Cena nového tovaru je vyššia ako cena vráteného tovaru – pri prevzatí tovaru platíte kuriérovi len rozdiel v cene tovaru.
  • Cena nového tovaru je nižšia ako cena vráteného tovaru – rozdiel ceny Vám môžeme poukázať na Vaše číslo účtu, alebo Vám e-mailom zašleme darčekovú poukážku v hodnote rozdielu.
 
Adresa pre vrátenie/výnenu tovaru

Nepoškodený a nepoužívaný tovar spolu s výmenným/reklamačným formulárom nám môžete zaslať (poštou, kuriérom, alebo osobne) na adresu:

KASIANA
Nám. gen. Štefaníka 7
064 01 Stará Ľubovňa